top of page
oil-droplet-vectors.webp

Hakkımızda

TUFKOM  olarak  pickling, flushing, filtrasyon, yağ analizi ve  yağdan su ayırma alanlarındaki tecrübesi ile Makine, Çimento, İnşaat, Enerji, Kağıt, Marin, Maden, Otomotiv,  gibi sektörlerde çok iyi bir itibara sahip olarak hizmetlerine devam etmektedir. Tufkom aynı zamanda hizmetlerinde kullandığı tüm malzeme ve ekipmanlarda kira ve satış seçenekleri de sunmaktadır.

TUFKOM, yağ kirliliği(NAS1638 CLASS,ISO4406:99,SAE4059,...), viskozite(cSt), yağdaki su miktarı(PPM),toplam asit numarası(TAN), toplam baz numarası(TBN), detaylı element(SPECTRUM) analizleri konularında da müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Tufkom Dünyanın önde gelen markası Stauff / Germany firmasının Türkiye Resmi Distribütörüdür.

TUFKOM, pickling, flushing, filtrasyon işlemleri ile tesislerde minimum kayıp - maksimum verimlilik hedeflemektedir.

İş Etiği Kuralları

1. Dürüstlük: Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdendir.

2. Gizlilik: Gizli ve özel bilgiler; müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerinin ve özel bilgilerinin korunmasında özen gösterilir.

3. Çıkar Çatışması: Tufkom olarak , potansiyel ya da gerçek çıkar çatışmasını kapsayacak ilişkiler ve durumlardan uzak durmayı amaçlar.

4. Sorumluluklarımız:

Sürekli araştırma ve geliştirme ile müşterilerimizin ; çalışan verimini arttıran, kalite, güvenlik konularındaki beklentilerini karşılayan ürün, servis ve çözümler sunmaktır. Müşterilerimizle olan tüm ilişkilerimizde şeffaflık, dürüstlük ve içtenliği ilke edinmektir. Ürün ve hizmetlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunmaktır. Müşterilerimize saygı, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşmaktır.   

Çevre, Toplum ve İnsanlığa Karşı Sorumluluklar  Demokrasinin, insan haklarının ve çevrenin korunması, eğitim ve hayır işlerin desteklenmesi, suç ve yolsuzlukların ortadan kaldırılması Tufkom için çok önemlidir. Tufkom çalışanları İyi bir vatandaş olma bilinciyle toplumsal konularda öncü olarak , duyarlı bir şekilde hareket eder, kamu yararına olan hizmetlerde, bu konulara uygun faaliyetlerde rol almaya çalışır. Tufkom, diğer kurum ve kuruluşlar, ürün ve kişiler hakkında küçümseyici, alaycı ve rencide edici ifadeler kullanmaz.

  • Tedarikçilere Karşı Sorumluluklar

  • Rakiplerimize Karşı Sorumluluklar

  • Şirkete Karşı Sorumluluklar

  • Çalışanlarımıza Karşı Sorumluluklar 

  • Çalışanların Şirkete Karşı Sorumlulukları 

  • Çalışanların Çalışanlara Karşı Sorumlulukları 

  • Yasal Sorumluluklar

  • Sosyal Sorumluluk

oil-droplet-vectors.webp

Misyonumuz

Evrensel değerleri ilke edinerek müşterilerimizin tüm taleplerini doğru çözümler ile karşılamak. Tüm personeli ile kendini geliştirerek yeni teknolojileri ve ürünleri ülkemize kazandırmaktır.

bottom of page